Gazimağusa Çarşı Şube’mizin Gazimağusa Şubemize Devri Hakkında

Değerli Müşterimiz,

“Hayat Aynen Devam Ediyor” sloganıyla gerçekleştirdiğimiz HSBC Bank A.Ş. KKTC Şubelerinin Bankamızca devralınması işlemini ve devirden sonraki geçiş sürecini başarıyla tamamlamış bulunuyoruz.

Artık, “Hayat Daha İyi Devam Ediyor” diyebilmeniz için çalışıyoruz. Bu çerçevede, sizlere sunduğumuz hizmet kalitesini yükseltmek için şube ağımızı yeniden yapılandırıyoruz. Bu yeni dönemde, bir yandan devir tarihinden sonra birbirine yakın lokasyonlarda hizmet veren şubelerimiz birleştirilerek verimlilik artışı sağlanacak, bir yandan da sizlerin ihtiyacı doğrultusunda şube zincirimize yeni halkalar eklenecektir.

Bu çerçevede, ALBANK Gazimağusa Çarşı Şube’miz 20 Nisan 2018 tarihi itibarıyla kapanarak ALBANK Gazimağusa Şubesi’ne devrolacaktır. Bu şubemizde bulunan tüm müşteri hesapları ile bu hesaplara tanımlı ürün ve hizmetlerimiz ise, müşterilerimiz tarafından herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan aşağıda adres ve iletişim bilgileri bulunan Gazimağusa Şubemize transfer edilecek ve müşterilerimiz 24 Nisan 2018 gününden başlayarak her türlü bankacılık işlemini bu şubemizden gerçekleştirebilecektir.

Transfer dolayısıyla halihazırda Gazimağusa Çarşı Şubesi müşterisi olan müşterilerimizin hesap numaraları 20 Nisan 2018 tarihinde saat 23:59 itibarıyla başlayacak devir işlemi akabinde değişecektir. Transfer olacak olan müşterilerimiz, yeni hesap numaralarını ve UBAN numaralarını, Gazimağusa Şubemizden, www.albank.com.tr adresindeki Internet Bankacılığı Şubemizden veya 444 52 52 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak öğrenebilecektir.

Yeni şube yapılanmamız kapsamında önümüzdeki dönemde açılarak hizmet vermeye başlayacak olan
ALBANK Güzelyurt Şubesi ile ilgili olarak da yakın zamanda kamuoyuna duyuru yapılacaktır. Saygılarımızla,

Dr. Ahmet Melih KARAVELİOĞLU
ALBANK Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü

Yeni Şubeniz ile ilgili bilgiler:

Adı: Gazimağusa Şubesi
Adresi: Eşref Bitlis Cad No: 27/2 Gazimağusa / KKTC
Tel. No: 365 53 10
Faks No: 365 53 07
Şube Kodu: 9012

 

Duyuruyu indirmek için tıklayınız