Yenikent Şube Tadilatı ve Geçici Taşınma Hakkında

Değerli Müşterimiz,

ALBANK Yenikent Şubemizin tadilata alınması sebebi ile şubemiz 11 Ocak 2021 tarihi itibarıyla geçici bir süre siz değerli müşterilerimize Ortaköy Şubemizde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yenikent Şubemiz tekrar hizmete girene kadar tüm bankacılık işlemlerinizi aşağıda iletişim bilgileri bulunan Ortaköy Şubemizden gerçekleştirebileceksiniz. ATM, Kredi kartı ve POS işlemleriniz herhangi bir kesintiye uğramaksızın taşınma işleminin gerçekleştirileceği hafta sonu dâhil, 7/24 hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Tüm hesaplarınız, bu hesaplara bağlı internet bankacılığı, otomatik fatura ödemesi ve buna benzer tüm hizmetlerle birlikte şubemizin geçici taşınma işlemini takip eden ilk iş günü olan 11 Ocak 2021 tarihinden itibaren aşağıda iletişim bilgileri verilen Ortaköy Şubemizde kullanımınıza hazır olacaktır.

Şube değişikliği ile birlikte hâlihazırda 9014 olan hesap numaranızın başındaki 4 haneli şube kodunuz 9013 olarak değişecektir. Buna bağlı olarak oluşacak yeni UBAN numaranızı internet bankacılığı hesabınızdan veya şubelerimizden öğrenilebilirsiniz.

Yenikent Şubemizin tadilatının tamamlanması ile birlikte, açılış tarihi siz değerli müşterilerimize ve kamuoyuna duyurulacaktır.

Saygılarımla,

Dr. Ahmet Melih KARAVELİOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

Ortaköy Şube:

Ali Rıza Efendi Cad. No:13 Ortaköy / Lefkoşa

0392 227 03 00